Wellness

Máte pocit, že už dlhšiu dobu idete na plný plyn a potrebujete spomaliť? Cítite únavu a radi by ste prežiť chvíle, ktoré vám dobijú stratenú energiu? Máte málo času, ale napriek tomu hľadáte cestu k obnove fyzických, aj psychických síl v kľudnom a príjemnom prostredí? Priamo pre vás tu máme riešenie, ktoré vás znovu uvedie do rovnováhy a vráti vám chuť do práce a radosť do života. U nás zázraky na počkanie a nemožné do troch dní. Vážení návštevníci, pozývame vás do nášho wellness centra o rozlohe 500m2, kde si môžete dopriať regeneráciu a oddych počas celého roka. K dispozícii je bazén, vírivka, rôzne typy sáun, tepidárium a ďalšie možnosti pre oddych a relax. Wellness centrum sa nachádza doslova niekoľko krokov od nášho penziónu, hneď vo vedľajšej budove.

 

 

Otváracie hodiny

  • Pon - Pi

    15:00 - 22:00

  • Sviatky, prázdniny, víkendy

    11:00 - 22:00

Pravidlá pre vstup do wellness

Vstup do bazéna a do dolnej vírivky je možný len v plavkách. Vstup do saunového sveta a hornej vírivky je možný len vo froté uterákoch alebo nahí, avšak v tom prípade nezabudnite na plachtu alebo uterák pod seba.

Saunovanie v plavkách a šľapkách nie je povolené. Dôvod: Saunovanie v plavkách je zdraviu veľmi škodlivé, a to nielen pre vás, ale aj pre ostatných. Plavky sú vyrobené zo 100% syntetických umelých látok a už pri teplote 50°C sa tieto látky uvoľňujú, sú silno rakovinotvorné a do tela sa dostávajú dýchacími cestami alebo pokožkou, čím škodíte sebe a aj ostatným saunujúcim.

Pre detí do 6. rokov nie je povolený vstup do saunového sveta (wellness centra). 

V prípade vyššej obsadenosti penziónu (hlavne počas víkendov a sviatkov) sú služby wellness centra poskytované prednostne ubytovaným hosťom. Preto odporúčame, aby ste si preverili dostupnosť vopred a rezervovali vstup, a to na recepcii, tel. č. +421 45 5244600 alebo e-mailom recepcia@mdvor.sk. Ďakujeme za pochopenie.

Prelistujte si náš wellness katalóg

katalog