O pivovare

Prvotriedne chutné nefiltrované a nepasterizované! Také je Masaryk pivo, ktoré vyrábame v našom remeselnom pivovare Masarykov dvor. Vlastným pivovarom sme nadviazali na miestnu históriu a tradíciu spred 350 rokov. Podľa písomných prameňov boli už v roku 1663 na území Vígľašského panstva mlyny a priamo vo Vígľaši sa pri jednom z nich nachádzal aj pivovar.

 

Masaryk pivo je poctivé „živé“ pivo jedinečnej chuti a výnimočnej kvality, vyrobené je z čerstvo namletého sladu, kvalitného chmeľu a čerstvých pivovarských kvasníc. Základom je priezračná pramenitá podpolianska voda. V spojení s najmodernejšími technológiami tak vzniká produkt, ktorí ocenia najnáročnejší pivári a ulahodí aj príležitostným konzumentom zlatistého moku.

Náhľadový obrázok

Prehliadka

Nedajte si ujsť jedinečnú príležitosť nazrieť priamo do „pivnej kuchyne“! Návštevníci a milovníci piva majú možnosť navštíviť náš remeselný pivovar – dozvedieť sa viac o jednotlivých procesoch výroby, moderných technológiách aj rôznych zaujímavostiach zo sveta tohto zlatistého moku. Komentovaná prehliadka je spojená s degustáciou každého druhu živého piva Masaryk výnimočnej kvality.

 

Prehliadky s ochutnávkou trvajú 45 minút, sú určené pre návštevníkov nad osemnásť rokov a konajú sa v skupinách po štyri a viac osôb (v prípade menšieho počtu budú záujemcovia spájaní do väčšej skupiny; v jednej skupine môže byť maximálne 15 osôb)

17,90 EUR / 1 OS.

Kde kúpite naše pivo

Remeselný pivovar Masarykov dvor

 

Pstruša 339

962 02 Vígľaš

Slovensko

 

 

Prevádzkovateľ

 

AGROSEV, spol. s. r. o.

Bottova 1

962 12 Detva

Slovensko

 

 

IČO: 36 033 499

DIČ: 2020068292

IČ DPH: SK2020068292

Mgr. Peter Bačkor

 

obchod.pivo@masarykov-dvor.sk

sales.beer@masarykov-dvor.sk

+421 917 788 645

 

 

Marián Luksaj a Ján Vreštiak

 

pivovar@masarykov-dvor.sk

 

 

Zuzana Zatrochová

 

beer@masarykov-dvor.sk

pivo@masarykov-dvor.sk