Masáže

 

KLASICKÁ MASÁŽ
Jeden z najstarších liečebných prostriedkov. Uvoľňuje napäté svalstvo, pôsobí proti únave, odstraňuje následky zranenia a posilňuje celkovú odolnosť človeka.
   
Klasická masáž chrbta a šije 30 min. 20,00 €
Klasická masáž celotelová 60 min. 39,00 €
ŠPORTOVÁ MASÁŽ
Je to druh klasickej masáže, ktorý je prispôsobený pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Procedúru vykonávame pred, alebo po športovom výkone, resp. nadmernej fyzickej zátaži. Cieľom masáži je zvýšenie kondície a následná rýchlejšia regenerácia celého tela.
   

20 min.

  20,00 €

40 min.

  35,00 €
AROMATICKÁ RELAXAČNÁ MASÁŽ (s masážnou sviečkou) aróma podľa aktuálnej ponuky
Masáž celého tela pomocou aromatickej masážnej sviečky, doprevádzaná relaxačnou hudbou navodí tú správnu atmosféru, pomôže pri uvoľnení tela, svalov, mysle, intenzívne pôsobí proti stresu, depresii a má upokojujúci účinok.
60 min. 40,00 €
MANUÁLNA LYMFODRENÁŽ 
Procedúra zameraná na lymfatický systém. Napomáha odtoku nadbytočnej vody a toxických látok z tela a tým dochádza k uvoľnovaniu a urýchľovaniu toku lymfy. Lymfa odvádza z tela škodliviny, ktoré do seba vstrebávame zo zlého životného prostredia, nezdravých potravín, liekov a alkoholu. Lymfatická masáž podporuje detoxikáciu, zvyšuje imunitu, pomáha pri opuchoch a chronickej únave, zlepšuje elasticitu a vzhľad pokožky, napomáha v boji s celulitídou.
60 min. 45,00 €
LYMFODRENÁŽ TVÁRE A DEKOLTU
kozmetická, relaxačná procedúra tváre.
20 min. 25,00 €
BANKOVANIE
Touto metódou rozumieme prikladanie sklenených nádobiek s nahriatym vzduchom. V nich sa ochladzovaním vytvorí podtlak, ktorý spôsobí ich uchytenie na pokožku. Je to metóda veľmi stará, známa už v stredoveku, ktorej cieľom je uvoľnenie pohybového aparátu, prekrvenie svalov, bojuje proti migrénam a chronickej bolesti hlavy.
40 min. 30,00 €
REFLEXÍVNA MASÁŽ CHODIDIEL
Reflexná masáž chodidiel je technika, ktorá v organizme vyrovnáva reflexné zmeny ( energiu čchi ). Využíva vzťahy orgánmi a reflexnými bodmi. Pri masírovaní týchto zón môžeme očakávať terapeutickú odozvu v určitej časti tela.  Má vplyv na zlepšenie krvného obehu, relaxáciu, migrenózne stavy, bolesti veľkých kĺbov, obnovenie funkcie zablokovanej nervovej sústavy.
30 min. 18,00 €
MEDOVÁ DETOXIKAČNÁ MASÁŽ
Táto masáž u klientov vyvoláva už na začiatku terapie príjemné pocity uvoľnenia, prekrvenie ošetrovanej plochy umocňuje pocity tepla v celom tele a následné vzpruženie organizmu. Počas masáži začína detoxikačný proces. Dochádza k odbúravaniu nahromadených škodlivín z tela. Med obsahuje veľké množstvo vitamínov, najmä B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9. Okrem toho obsahuje dôležité enzýmy. Taktiež obsahuje estrogén a má antibioticky účinné látky.
   
20 min.   20,00 €
45 min.   30,00 €
PEELING (podľa aktuálnej ponuky)    
čiastočný 15 min.   13,00 €
celotelový 30 min.   22,00 €
ZÁBAL ( rašelina, bahno z mŕtveho mora) 20 min. 12,00 €