Masáže

KLASICKÁ MASÁŽ
Jeden z najstarších liečebných prostriedkov. Uvoľňuje napäté svalstvo, pôsobí proti únave, odstraňuje následky zranenia a posilňuje celkovú odolnosť človeka.
   
Klasická masáž chrbta a šije 30 min. 25,00 €
Klasická masáž celotelová 60 min. 45,00 €

MASÁŽ LAVOVÝMI KAMEŇMI

Masáž horúcimi lávovými kameňmi pochádza z kmeňových rituálov amerických indiánov, pre uvoľnenie napätia v tele. Skombinovaním prikladania horúcich kameňov a novodobej techniky masáže vznikne jedinečné uvoľnenie pre telo i dušu. Masáž je jemná a relaxačná, vhodná pre ľudí so zvýšenou citlivosťou. Táto masáž pomáha detoxikovať organizmus, hlboko relaxuje, harmonizuje a vyrovnáva energiu v tele.

60 min. 52,00 €
90 min. 65,00 €
ŠPORTOVÁ MASÁŽ
Je to druh klasickej masáže, ktorý je prispôsobený pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Procedúru vykonávame pred, alebo po športovom výkone, resp. nadmernej fyzickej zátaži. Cieľom masáži je zvýšenie kondície a následná rýchlejšia regenerácia celého tela.

40 min.

40,00€

AROMATICKÁ RELAXAČNÁ MASÁŽ (s masážnou sviečkou) aróma podľa aktuálnej ponuky
Masáž celého tela pomocou aromatickej masážnej sviečky, doprevádzaná relaxačnou hudbou navodí tú správnu atmosféru, pomôže pri uvoľnení tela, svalov, mysle, intenzívne pôsobí proti stresu, depresii a má upokojujúci účinok.
60 min. 45,00 €
BANKOVANIE
Touto metódou rozumieme prikladanie sklenených nádobiek s nahriatym vzduchom. V nich sa ochladzovaním vytvorí podtlak, ktorý spôsobí ich uchytenie na pokožku. Je to metóda veľmi stará, známa už v stredoveku, ktorej cieľom je uvoľnenie pohybového aparátu, prekrvenie svalov, bojuje proti migrénam a chronickej bolesti hlavy.
   
Bankovanie chrbta 40 min. 30,00 €
Bankovanie + klasická masáž chrbta a šíje 60 min. 45,00 €
REFLEXÍVNA MASÁŽ CHODIDIEL
Reflexná masáž chodidiel je technika, ktorá v organizme vyrovnáva reflexné zmeny ( energiu čchi ). Využíva vzťahy orgánmi a reflexnými bodmi. Pri masírovaní týchto zón môžeme očakávať terapeutickú odozvu v určitej časti tela.  Má vplyv na zlepšenie krvného obehu, relaxáciu, migrenózne stavy, bolesti veľkých kĺbov, obnovenie funkcie zablokovanej nervovej sústavy.
30 min. 20,00 €

ČOKOLÁDOVÉ MASÁŽE

Čokoláda je známa svojou schopnosťou vytvárať v tele hormón šťastia - endorfín, ktorý dodáva pocit uvoľnenia, radosti, spokojnosti a tým sa telo aj duša nabije novou energiou. 

   

Čokoladová masáž tváre

30 min. 20,00 €
Čokoládová masáž chrbát a šíja 40 min. 35,00 €
Celotelová čokoládová masáž 90 min. 70,00 €
PEELING (podľa aktuálnej ponuky) 15 min. 15,00 €
  30 min. 25,00 €
ZÁBAL ( rašelina, bahno) 20 min. 15,00 €
Novinky    

PODPOLIANSKE SLNKO

Luxusná relaxačná masáž celého tela a tváre olejom zo vzácneho jantáru pôsobí regeneračne, uzdravujúco s obohatením pravého 24 karátového zlata na omladenie celého tela. Vhodná pre mužov aj ženy.

60 min. 80,00 €
Antistresová masáž hlavy - bambucké maslo 45 min. 45,00 €