Rezort

 

Chcete zabudnúť na svoje všedné starosti a cítiť sa aspoň na pár chvíľ  ako Alica v ríši zázrakov ? Malebná príroda Podpoľania vás priam pozýva na potulky po našom okolí a je zárukou nezabudnuteľných zážitkov. Sme rezort, ktorý právom patrí medzi špičku podobných zariadení na Slovensku a svojimi službami dokáže uspokojiť všetkých svojich zákazníkov. Je o nás známe, že sme predovšetkým rezortom určeným pre celé rodiny, ponuka našich aktivít dokonale vyplní čas strávený na Masarykovom dvore. Každé dieťa určite s nadšením privíta možnosť stráviť čas na našej farme, dotknúť sa živých zvieratiek a s úžasom sledovať ich správanie v prirodzených podmienkach. Chcete zažiť dobrodružstvo sediac v sedle koňa, alebo romantiku jazdy na kočiari? Príďte k nám a splňte si svoje najtajnejšie a naoko nesplniteľné sny! Ak ste len začiatočník, ponúkame vám  základy jazdy na koni, výlety do okolitej  prírody, cestou - necestou, za jedinečnou krásou nášho nevšedného regiónu. Pre milovníkov autentických lesáckych zážitkov je tu možnosť stráviť čas na poľovníckom posede a vychutnať si tú pravú atmosféru napätia pri pozorovaní života obyvateľov našich lesov. Naše snaženie samozrejme nie je nasmerované len pre zábavu a sladké ničnerobenie. Každý dobrý manažér a zamestnávateľ vie, že len spokojný a pozitívne naladený zamestnanec dokáže podávať kvalitné výkony. Preto sa snažíme vychádzať v ústrety aj záujemcom o pracovné stretnutia a ponúkame vám vhodné podmienky k podobným aktivitám. Slúžia k tomu profesionálne vybavené kongresové miestnosti s najnovšími technologickými vymoženosťami a kompletné oddychovo-relaxačné centrum určené na regeneráciu tela i duše po skončení náročných pracovných činností. Dôležitým a očakávaným vyvrcholením všetkých spomínaných zážitkov je posedenie v našej reštaurácii. Jedlá z naozaj kvalitných a regionálne dopestovaných surovín sú zárukou nefalšovaného gurmánskeho zážitku a príjemným a veľmi podstatným zavŕšením pobytu v našom rezorte.

Ubytovanie  

Základom dobrého rezortu je ubytovanie, ktoré je jeho výkladnou skriňou a zároveň miestom maximálneho súkromia, ktoré naštartuje Váš deň, keď sa v ňom prebúdzate. Pre našich hostí ponúkame komfortné izby, ktoré splnia očakávania klientov všetkých  kategórií.

Pripravené  máme dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby s prístelkou, rodinné izby, apartmány, apartmán s kuchyňou a obývacou izbou a  bezbariérový apartmán. Spolu ponúkame 84 lôžok, s prístelkami 109.Izby sú vybavené tak, aby spĺňali požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

Stravovanie

Kvalita, čerstvosť, poctivá domáca kuchyňa.

Jedlo pre našich zákazníkov pripravujeme predovšetkým z kvalitných a lokálnych surovín priamo z nášho regiónu. Disponujeme vlastnou rozrábkou mäsa, ktoré pochádza z našich domácich fariem. Špecialitou našej kuchyne je divina z okolitých revírov a zaručene pravé  ručne vyrábané domáce cestoviny.

Váš skvelý štart do nového dňa začnete pestrou ponukou  čerstvých jedál podávaných formou raňajkového bufetu. Samozrejmosťou je plná penzia a možnosť kedykoľvek počas celého dňa  objednať si zo širokej ponuky chutných tradičných aj moderných jedál štýlom „Á la carte“.

V príjemnom prostredí našej reštaurácie či posedením na našej vyhrievanej terase s výhľadom na celý rezort si vychutnáte obľúbenú kávičku, čaj či dokonca aj naše vlastné pivo Masaryk s nášho remeselného pivovaru. 

Nezabúdame samozrejme ani na vegetariánov, resp. vegánov, hostí so špeciálnymi diétami, rôznymi alergiami a intoleranciami, pre ktorých ponúkame špeciálne upravené jedlá. Pre deti máme k dispozícii nutrične vyvážené a zároveň chutné detské menu.