Náhľadový obrázok

Family resort

Rezort Masarykov dvor je ako stvorený nielen pre vás, ale aj pre vaše ratolesti.

 

V Rezorte Masarykov dvor sa 05.06.2022 slávnostne otvorilo krásne vonkajšie detské ihrisko RODINKA s inkluzívnymi prvkami. 

Naše detské ihriská kombinujú šport a relax, deti u nás nájdu trampolíny aj človeče v životnej veľkosti či mnoho iných zábavných, no najmä bezpečných atrakcií.

Samozrejmosťou nášho rezortu sú koníky. Deti ich môžu nielen vidieť či pohladkať, ale môžu sa na nich aj povoziť. Náš tím školených profesionálov sa tak postará o skutočne nezabudnuteľný zážitok pre vaše ratolesti.

Naša reštaurácia disponuje skvelou obedovou ponukou nielen pre dospelých, ale aj pre tých najmenších návštevníkov. Po skvelom jedle je pre deti pripravený detský kútik s množstvom hračiek a zábavných atrakcií. V Rezorte Masarykov dvor pravidelne organizujeme nezabudnuteľné akcie pre všetky vekové kategórie. Na žiadnom podujatí nechýba sprievodný program pre deti, nafukovacie hrady, prekážkové dráhy či iné jedinečné atrakcie.

 

  • BABY FRIENDLY HOTEL

  • Detské exteriérové ihrisko 

  • Detský kútik

  • Detský sortinent- zapožičanie ZDARMA: podľa dostupnosti a rezervácie vopred : detská postieľka, detská stolička, nočník, stupienok, redukcia na toaletu, vanička na kúpanie, koleso na kúpanie, rukávniky, detský župan

  • Požičovňa detských bicyklov, elektrobicyklov, kolobežiek a štvorkoliek

  • Animačný program (sezónne)

 

 

Detská párty
Animačný program
Detský kútik
Detské štvorkolky
Nafukovacie atrakcie
Vozenie na koníkoch
Detské ihrisko RODINKA