Náhľadový obrázok

Westernové preteky

SPRIEVODNÝ PROGRAM „ CESTA WESTERNOVÝM MESTEČKOM“ ZRUŠENÝ PRE NEPRIAZNIVÉ POČASIE!!!

WESTERNOVÉ PRETEKY ZOSTÁVAJÚ BEZ ZMENY

Termín: 23.9.2023

Milí priatelia,
Posledný septembrový víkend sa v kraji pod Poľanou na Masarykovom dvore bude niesť v duchu milovníkov koní, jazdeckého umenia a znamenitej zábavy!
Jazdecký klub Masarykov dvor v spolupráci s Rezortom Masarykov dvor usporiadajú 23. septembra 2023, 2. ročník konského podujatia pod názvom Westernové preteky- divoký západ. Cieľom organizátorov je vytvoriť tradíciu stretávania sa všetkých nadšencov, chovateľov i majiteľov koní, ktorých spája spoločná vášeň – pohľad na svet z konského sedla.

V sobotu 23.9.2022, sa môžete tešiť na pestrý program, vozenie detí na koni, maľovanie na tvár, rodeo býk, takisto pre detičky bude počas podujatia prebiehať ,, CESTA WESTERNOVÝM MESTEČKOM" kde budú musieť mladí kovboji a kovbojky, indiáni a indiánky zdolať rôzne úlohy a prekážky aby pomohli šerifovi dolapiť nezbedného banditu, za čo ich čaká sladká odmena. Po skončení pretekov je pre Vás pripravená podvečerná grilovačka v sprievode známej country kapely TEXAS.

 Príďte si vychutnať westernovú atmosféru divokého západu. Tešíme sa na Vás.

 

Odporúčame sledovať aj stránku W.J.L.  na facebooku, kde budeme pridávať všetko potrebné ku pretekom na (ustajnenie, ubytovanie...)

Link :

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063617100517

Bližie informácie: 

Mail: event@mdvor.sk

Tel.:  +421 915 808 793

fun page: Jazdecký klub Masarykov dvor | Facebook

 V prípade zlého počasie zmena programu VÝHRADENá