Westernové preteky

Termín: 24. - 25. 09. 2022

 

Milí priatelia,
Posledný septembrový víkend v kraji pod Poľanou na Masarykovom dvore bude niesť v duchu milovníkov koní, jazdeckého umenia a znamenitej zábavy!

Jazdecký klub Masarykov dvor v spolupráci s Rezortom Masarykov dvor usporiadajú 24. a 25. septembra 2022 prvý ročník konského podujatia pod názvom Westernové preteky- zlatá horúčka. Cieľom organizátorov je vytvoriť tradíciu stretávania sa všetkých nadšencov, chovateľov i majiteľov koní, ktorých spája spoločná vášeň – pohľad na svet z konského sedla.

V sobotu 24.9.2022, sa môžete tešiť na Tradičné trhy, vozenie detí na koni či na koči, takisto pre detičky bude počas podujatia prebiehať „CESTA WESTERNOVÝM MESTEČKOM“ kde si budú môcť mladí kovboji a kovbojky, indiáni a indiánky vyskúšať strieľanie z luku či dokonca vyryžovať si svoj vlastný kúsok zlata alebo pomôcť šerifovi dolapiť banditov na úteku. Po skončení pretekov je pre Vás pripravená podvečerná grilovačka v sprievode známej country kapely PACIPACIFIK.

Príďte si vychutnať westernovú atmosféru divokého západu. Tešíme sa na Vás.

Odporúčame sledovať aj stránku W.J.L.  na facebooku, kde budeme pridávať všetko potrebné ku pretekom na (ustajnenie, ubytovanie...)

Link :

https://forms.gle/niFgMNKWKgpfUfjG9

Bližie informácie: 

Mail: event@mdvor.sk

Tel.:  +421 915 808 793

fun page: Jazdecký klub Masarykov dvor | Facebook

 V prípade zlého počasie zmena programu VÝHRADENA