Predajňa

Súčasťou areálu Masarykovho dvora je aj predajňa, v ktorej predávame tradičné SLOVENSKÉ výrobky, napríklad mliečne výrobky z nášho dvora alebo z mliekarne Koliba z Hriňovej ako syry, jogurty, maslo, mlieko, ďalej máme v ponuke mäsové výrobky z našej rozrábky mäsa z našich fariem, čerstvé pečivo a ďalšie potraviny. Nájsť u nás môžete aj drevené a rôzne iné suveníry z podpolianskeho regiónu. No v neposlednom rada tu máme pre Vás našu najnovšiu NOVINKU z nášho vlastného remeselného pivovaru, naše pivká ako napríklad IPA 14˚  alebo svetlý Ležiak 12˚  či polotmavý Ležiak 10˚.

 

Predajnička u Masaryka má skvelú polohu, hneď vedľa hlavnej cesty. Autom môžete zastať bezprostredne priamo pred predajňou.

https://www.predajnickaumasaryka.sk/

 

Regionálny produkt Podpoľanie® Označenie regionálny produkt Podpoľanie získala aj naša rozrábka mäsa – výroba čerstvého, chladeného alebo mrazeného mäsa (divinové, bravčové, hovädzie a baranie mäso) všetky tieto produkty si môžete zakúpiť v našej predajničke, alebo si v našej reštaurácii, vychutnať jedlá pripravené z tohto domáceho mäska. Kvalitné produkty z nášho regiónu, ktoré vznikajú pod rukami miestnych ľudí majú svoj neopakovateľný charakter, ktorý je daný prírodným a kultúrnym bohatstvom, históriou a tradíciami miestnych obyvateľov, ktoré sú často jedinečné a typické pre ten ktorý región. Región PODPOĽANIE patrí medzi najsvojráznejšie regióny na Slovensku. Táto očarujúca podhorská krajina vyniká prírodnými zaujímavosťami, množstvom lesov, potokov a minerálnych prameňov, ale aj jedinečnou a stále živou ľudovou kultúrou. Mestá, obce Podpoľania a laznícke usadlosti rozptýlené na úpätí Poľany ponúkajú jedinečnú nedotknutú prírodu, stretnutia s tradíciami a čaro vidieckeho života.

https://regionalnyproduktpodpolanie.sk/project/agrosev-spol-s-r-o/

Otváracie hodiny

  • Pon - Pia

    06:00 - 17:00

  • Son

    07:30 - 17:00

  • Ne

    07:30 - 17:00