Náhľadový obrázok

UHRINOVCI

Dobrý deň,

Uf, to bude možno na dlhšie a neviem či sa mi tam podarí všetko vypísať tak ako by som chcela. No ale teda prečo MD? Keďže sme z iných kútov Slovenska ( ja z BA a ženích z Hriňovej) hľadali sme priestory / rezort, ktorý by dokázal v rámci svojho areálu zabezpečiť nie iba sálu a pohostenie ale aj ubytovanie pre hostí. Ja osobne som hľadala aj taký priestor, ktorý by bol príjemný a pekný nielen zvnútra ale aj čo sa týka okolia, a ktorý by pôsobil útulne, romanticky, a tak trošku s odkazom na niečo "staré" s dušou.

To všetko nám Masarykov dvor spĺňal. Zároveň tým, že sme obaja folkloristi chceli sme túto tému preniesť aj do našej svadby.

Tým ,že naši svadobčania boli primárne tanečníci z folklórnych súborov, potrebovali sme aj priestor, ktorý by poskytoval aj tanečný parket v trošku väčších rozmeroch. Keby sme mali väčší počet hostí, tak ako sme pôvodne plánovali parket v hlavnej budove by nebol dostačujúci. Avšak keďže sa počet značne znížil, bolo to fajn. V konečnom dôsledku sme my ale aj svadobčania ocenili možnosť mierneho odhlučnenia sedacej a tanečnej časti. Čo musím vyzdvihnúť bolo jedlo. Od predjedla až po bufety - Výborné.  Niektorí svadobčania nám to aj 3x v priebehu večera zopakovali. Ja osobne som si bohužiaľ pivo z vašej výroby poriadne ani nestihla dať ale opäť raz z toho čo som počula, tak každý bol spokojný a vychválil ho. Veľmi som ocenila aj ochotu MD použiť vo výzdobe moje osobné predmety. Výzdoba bola krásna a naozaj odrážala a doplnila celkovú tematiku svadby s jemným nádychom folklóru.  Zároveň nič gýčové a preplácané. Ja osobne by som si náš svadobný deň kľudne rada zopakovala ešte raz a určite u vás.

Primárne bolo pre nás veľmi dôležité aby sa ľudia cítili dobre, aby sa dobre najedli a poriadne zabavili. Aby si odniesli krásne spomienky čo sa aj stalo. Mnohí z nich po svadbe Masarykov dvor navštívili aj v rámci rekreácie, prípadne vieme že sa tam chystajú čo nás tiež veľmi teší.

Ešte raz ďakujeme celému personálu MD, ktorý sa o nás a našich hostí staral.

PS: Dúfam a prajem MD aby ste aj naďalej udržiavali a rozvíja svoj potenciál. Ja osobne som veľmi ocenila aj cenovo prístupné služby, v porovnaní s bratislavskými priestormi. Osobne si myslím, že toto je veľký tromf vo vašich rukách. Možno je to zatiaľ iba môj názor, keďže to môžem a viem porovnať.