Náhľadový obrázok

Svadobná výstava

Vážení vystavovatelia, obchodní partneri, priatelia,

Je nám cťou oznámiť Vám, že dňa 15. apríla 2023 pre Vás pripravujeme 4. ročník SVADOBNEJ VÝSTAVY na Masarykovom dvore. Tešiť sa môžete na bohatý sprievodný program. 

Ukážeme Vám ako u nás vyzerá svadobná hostina, novomanželský apartmán, priestory penziónu, aké sú možnosti civilného obradu v našom areáli. Ochutnáte svadobné menu ..... Strávte s nami aprílovú sobotu určenú nevestám a ženíchom.

 

BLIŽŠIE INFORMÁCIE O PRIEBEHU A PROGRAME UŽ ČOSKORO

 

 Informácie a pokyny pre vystavovateľov

Termín a miesto konania

4. ročník svadobnej výstavy v Rezorte Masarykovho dvora sa koná v sobotu 15. apríla 2023 v obci Pstruša – miestna časť Vígľaš, 16 km od Zvolena v smere na Detvu.

 

Vystavné plochy

Vystavovateľom organizátor poskytne výstavnú plochu podľa vopred dohodnutých pravidiel. Rozmiestnenie vystavovateľov na svadobnej výstave je určené vopred organizátorom.

 

Výstavná doba

Výstavná doba pre návštevníkov svadobnej výstavy je od 10.00 hod. do 17.00 hod. Príchod vystavovateľov a aranžovanie výstavných plôch bude možné už od 7.oo hod. v deň svadobnej výstavy, ak sa vystavovatelia nedohodli s organizátorom inak. V čase od 7.00 hod. do 9.00 hod. bude vystavovateľom umožnený vstup do areálu s automobilom na vyloženie výstavných vzoriek a/alebo tovaru. Najneskôr o 9.00 hod. je potrebné automobily preparkovať na vyhradené miesto pre vystavovateľov. Prosíme vystavovateľov, aby dodržiavali pokyny organizátora a v dostatočnom časovom predstihu pred otvorením svadobnej výstavy mali pripravené svoje výstavné plochy a naaranžované výstavné vzorky .

 

Registrácia vystavovateľov

Registračné miesto vystavovateľov sa bude nachádzať priamo pri vstupe do areálu. Pri registrácii bude vystavovateľom odovzdaný identifikačný tyvekový náramok podľa počtu osôb. Zároveň budú vystavovateľom na tomto mieste poskytnuté ďalšie potrebné informácie, napr. presné umiestnenie ich výstavnej plochy, možnosti občerstvenia, výber poplatku za výstavné miesto (ak relevanté).

 


Kontaktná osoba pre registráciu vystavovateľov: Simona Škamlová, sales a  wedding manager, Tel: +421 905 748 081, e-mail: svadby@mdvor.sk

 

Ak máte záujem vystavovať na našej svadobnej výstave, tak Vás prosím vypíšte Registračný formulár TU