Aktuality

Silvestrovský pobyt na Masarykovom dvore Publikované október 16, 2017

Vypnuté

Chcete stráviť na Masarykovom dvore viac ako len tú jedinú silvestrovskú noc? Je tu pre vás ponuka na Silvestrovský pobyt. Balíček obsahuje ubytovanie pre dve osoby na 3 noci, polpenziu pre 2 osoby, neobmedzený vstup do wellnessu a 2 vstupenky na Silvestrovskú oslavu na Masarykovom dvore. Neváhajte a príďte si k nám užiť nezabudnuteľný vstup do nového roka.

Čítaj viac »

Silvestrovská oslava na Masarykovom dvore Publikované október 16, 2017

Vypnuté

Aj tento rok môžete stráviť silvestrovskú noc na Masarykovom dvore. Chystáme pre vás akciu vo veľkom štýle, no zároveň v tradičnom duchu. Čakať vás budú chutné jedlá od našich kuchárov, vrátane tradičných dobrôt Podpoľania, a k jedlu aj do tanca zahrajú Plavuchovci – Hiňovská muzika. Nebude chýbať nápoj na privítanie, prípitok na nový rok a polnočný ohňostroj. A to všetko len za 39 €/osoba.

Čítaj viac »

Jesenné jazdecké preteky Publikované august 25, 2017

Vypnuté

Tradičné Jesenné jazdecké preteky v parkúrovom skákaní na Masarykovom dvore sa tento rok budú niesť v duchu dožinkových tradícií. Príďte s nami osláviť ukončenie žatvy a predovšetkým krásu jazdeckého športu a jazdeckých koní na Masarykov dvor. Čaká na vás sprievodný program v podobe prezentácie poľnohospodárskej techniky, tradičných jedál Podpoľania aj múčnych jedál a vystúpenia folklórneho súboru Hriňovčan.

Čítaj viac »