Aktuality

Špeciálny pobyt pre pánov Publikované október 19, 2017

Vypnuté

Masarykov dvor prichádza so špeciálnymi pobytmi pre dámy a pánov. Pobyt pre pánov je ideálny na pánsku jazdu. V cene pobytu je zahrnuté ubytovanie na 1 noc, plná penzia chutné jedlo, oddych vo wellness cente a ochutnávku kvalitných rumov. Príďte si užiť chlapský večer k nám na Masarykov dvor!

Čítaj viac »

Špeciálny pobyt pre dámy Publikované október 19, 2017

Vypnuté

Masarykov dvor prichádza so špeciálnymi pobytmi pre dámy a pánov. Pobyt pre dámy je ideálny na dámsku jazdu. V cene pobytu je zahrnuté ubytovanie na 1 noc, plná penzia obsahujúca zdravé a chutné jedlo, hodina Jumpingu, oddych vo wellness cente, skrášľovanie tela s Mary Kay a pohladenie duše počas príjemného večera v spoločnosti autoriek knihy Úlomky ženy. Príďte si užiť „babský“ večer k nám na Masarykov dvor!

Čítaj viac »

Silvestrovský pobyt na Masarykovom dvore Publikované október 16, 2017

Vypnuté

Chcete stráviť na Masarykovom dvore viac ako len tú jedinú silvestrovskú noc? Je tu pre vás ponuka na Silvestrovský pobyt. Balíček obsahuje ubytovanie pre dve osoby na 3 noci, polpenziu pre 2 osoby, neobmedzený vstup do wellnessu a 2 vstupenky na Silvestrovskú oslavu na Masarykovom dvore. Neváhajte a príďte si k nám užiť nezabudnuteľný vstup do nového roka.

Čítaj viac »